Dracula Sir

Sledovat Dracula Sir online

★ 7.8 2020 124 min Thriller

Dracula Sir (2020) — Thriller. Sledujte Dracula Sir online na IPTV Activation v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

Přehrát trailer

O čem je Dracula Sir?

A small town school teacher with protruding canine teeth finds that he has striking similarities with the legendary Count Dracula.

Žánry
Thriller
Premiéra
2020-08-14
Režie
Debaloy Bhattacharya
Hodnocení
★ 7.8 / 10

Hlavní obsazení

  • Anirban Bhattacharya Dracula Sir
  • Mimi Chakraborty Manjari
  • Bidipta Chakraborty
  • Rudranil Ghosh
  • Supriyo Dutta Bhuban Babu
  • Saayoni Ghosh (cameo)

Jak sledovat Dracula Sir na IPTV Activation

Sledovat Dracula Sir na IPTV Activation zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Dracula Sir ve 4K na IPTV Activation — prohlédněte si prémiová IPTV služba nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Dracula Sir ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — IPTV Activation už má Dracula Sir a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.