Hakone-chan

Δείτε το Hakone-chan online

★ 5.4 2015 1 Σεζόν Κινούμενα Σχέδια

Hakone-chan (2015) — Κινούμενα Σχέδια. Δείτε το Hakone-chan online στο IPTV Activation σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Hakone-chan;

Hakone, the spirit of the hot springs, has descended into the hot spring town. However, she had been sleeping for a long time, and she looked like a little girl! Toya, a high school student who happened to be there, will cooperate to regain her original power. A slapstick hot spring comedy created by the residents of the hot spring town and Hakone ! Finally decided to animate! !!

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 13 — A New Day with Hakone-chan · 2015-12-27

For a moment Hakone and Miya regained their full powers upon reaching the shrine. Hakone mentions that no hot spring spirit can warm the soul with stolen powers. Sensing wisdom in her words Gōra tells Ashinoko to stop. Ashinoko turns on Gōra as a result, but that is because Ashinoko, being still too young, cannot fully handle her powers yet.

Είδη
Κινούμενα Σχέδια
Πρώτη προβολή
2015-10-04
Βαθμολογία
★ 5.4 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Saki Ono Hakone
  • Taishi Murata Touya
  • Mao Ichimichi Haruna
  • Yuuki Kuwahara Miya
  • Ayaka Asai Aki
  • Ayana Taketatsu Ashinoko

Πώς να δείτε το Hakone-chan στο IPTV Activation

Το να δείτε το Hakone-chan στο IPTV Activation παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Hakone-chan σε 4K στο IPTV Activation — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Hakone-chan σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το IPTV Activation έχει ήδη το Hakone-chan καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.