El Diablo

Tonton El Diablo dalam talian

★ 5.6 1990 115 min WesternComedyTV Movie

El Diablo (1990) — Western, Comedy, TV Movie. Tonton El Diablo dalam talian di IPTV Activation dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tentang apa El Diablo?

When mild-mannered teacher Billy Ray Smith vows to bring a student's kidnapper to justice, he needs a bit of help. Lacking any cowboy skills of his own, he signs on a speedy gunslinger and a no-nonsense cowboy to help. Now, Smith may just have a chance at capturing his man: the merciless bandit El Diablo.

Genre
Western, Comedy, TV Movie
Tayangan
1990-07-22
Pengarah
Peter Markle
Penilaian
★ 5.6 / 10

Pelakon utama

  • Anthony Edwards Billy Ray Smith
  • Louis Gossett Jr. Van Leek
  • John Glover The Preacher
  • Joe Pantoliano Kid Durango
  • Robert Beltran El Diablo
  • M.C. Gainey Bebe

Cara menonton El Diablo di IPTV Activation

Menonton El Diablo di IPTV Activation mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton El Diablo 4K di IPTV Activation — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton El Diablo hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — IPTV Activation sudah ada El Diablo serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.