Machete Joe

Tonton Machete Joe dalam talian

★ 1.3 2010 81 min Horror

Machete Joe (2010) — Horror. Tonton Machete Joe dalam talian di IPTV Activation dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tentang apa Machete Joe?

A group of out-of-work actors decide to take their careers into their own hands by shooting a low-budget horror film, about an urban myth. With only 15 days to shoot their unfinished script, at a remote castle in the desert, getting through the first night becomes a nightmare. As their egos begin to surface so do the dead bodies.

Genre
Horror
Tayangan
2010-01-29
Pengarah
Sasha Krane
Penilaian
★ 1.3 / 10

Pelakon utama

  • Monique Barajas Z
  • Chris Blasman Riley
  • Malika Blessing Thelma Beard
  • Jason Bonduris Stan Ross
  • Paul Campbell Machete Joe
  • Art Evans Sammy

Cara menonton Machete Joe di IPTV Activation

Menonton Machete Joe di IPTV Activation mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Machete Joe 4K di IPTV Activation — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Machete Joe hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — IPTV Activation sudah ada Machete Joe serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.