Arthdal Chronicles

Arthdal Chronicles online kijken

★ 7.7 2019 2 Seizoenen DramaAction & Adventure

Arthdal Chronicles (2019) — Drama, Action & Adventure. Kijk Arthdal Chronicles online op IPTV Activation in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Arthdal Chronicles over?

In a mythical land called Arth, the inhabitants of the ancient city of Arthdal and its surrounding regions vie for power as they build a new society.

Nieuwste aflevering

S2 · Aflevering 12 — Arthdal Chronicles · 2023-10-22

The final battle between the Ago Union and Arthdal has come. Tagon prepares for a personal war. Tanya, Taealha, Saya, and Eunseom make one final move to protect what's most precious to them. Who will take over Arthdal?

Genres
Drama, Action & Adventure
Eerste uitzending
2019-06-01
Beoordeling
★ 7.7 / 10

Hoofdrolspelers

  • Lee Joon-gi Eunseom / Saya
  • Shin Sae-kyeong Tanya
  • Jang Dong-gun Tagon
  • Kim Ok-vin Taealha
  • 임진웅 Hae Kkadak
  • Shin Seo-Woo Arok

Hoe Arthdal Chronicles te kijken op IPTV Activation

Arthdal Chronicles kijken op IPTV Activation kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Arthdal Chronicles in 4K bij IPTV Activation — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Arthdal Chronicles kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV Activation heeft Arthdal Chronicles al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.