King David

King David online kijken

★ 5.7 1985 114 min ActieAvontuurHistorisch

King David (1985) — Actie, Avontuur, Historisch. Kijk King David online op IPTV Activation in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat King David over?

David doodde op jonge leeftijd Goliath. Nu is hij rivaal geworden van de ooit machtige koning Saul. Maar als ze samen ten strijden trekken tegen de vijand, weet David dat hij ooit de plek van Saul zou moeten innemen.

Genres
Actie, Avontuur, Historisch
Uitgebracht
1985-03-29
Regisseur
Bruce Beresford
Beoordeling
★ 5.7 / 10

Hoofdrolspelers

  • Richard Gere King David
  • Edward Woodward King Saul
  • Denis Quilley Prophet Samuel
  • Alice Krige Bathsheba
  • Cherie Lunghi Michal
  • John Castle Abner

Hoe King David te kijken op IPTV Activation

King David kijken op IPTV Activation kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk King David in 4K bij IPTV Activation — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met King David kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV Activation heeft King David al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.