Stroker Ace

Stroker Ace online kijken

★ 4.9 1983 94 min ActieKomedie

Stroker Ace (1983) — Actie, Komedie. Kijk Stroker Ace online op IPTV Activation in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Stroker Ace over?

Stroker Ace, a champion NASCAR driver, is standing at the top of his career, but is getting fed up with having to do as he's told. In between rebelling against his sponsor (a fried chicken chain)'s promotion gimmicks (like making him dress up in giant chicken suit) he spends the rest of the movie trying to bed the buxom Pembrook.

Genres
Actie, Komedie
Uitgebracht
1983-07-01
Regisseur
Hal Needham
Beoordeling
★ 4.9 / 10

Hoofdrolspelers

  • Burt Reynolds Stroker Ace
  • Ned Beatty Clyde Torkle
  • Jim Nabors Lugs
  • Parker Stevenson Aubrey James
  • Loni Anderson Pembrook Feeney
  • John Byner Doc Seegle

Hoe Stroker Ace te kijken op IPTV Activation

Stroker Ace kijken op IPTV Activation kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Stroker Ace in 4K bij IPTV Activation — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Stroker Ace kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV Activation heeft Stroker Ace al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.