Ed Wood

Oglądaj Ed Wood online

★ 7.5 1994 127 min KomediaDramatHistoryczny

Ed Wood (1994) — Komedia, Dramat, Historyczny. Oglądaj Ed Wood online na IPTV Activation w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

Zobacz zwiastun

O czym jest Ed Wood?

Ed Wood, reżyser, scenarzysta, producent i aktor, zyskał przez wszystkich krytyków USA dwuznaczną sławę najgorszego reżysera wszechczasów serią tandetnych horrorów i filmów science fiction zrealizowanych przede wszystkim w latach pięćdziesiątych. Były to na wpół amatorskie produkcje, zrealizowane za przysłowiowe psie pieniądze, z koszmarnymi dialogami, byle jakim aktorstwem i niezliczonymi błędami inscenizacyjnymi. Ed Wood jednak wcale nie był przegranym nieudacznikiem. Wręcz przeciwnie, jego nieprawdopodobny optymizm, witalność i inwencja pozwalały mu przez długie lata robić to, co chciał robić i pracować tak, jak to sobie wymarzył.

Gatunki
Komedia, Dramat, Historyczny
Premiera
1994-09-28
Reżyseria
Tim Burton
Ocena
★ 7.5 / 10

Główna obsada

  • Johnny Depp Ed Wood
  • Martin Landau Bela Lugosi
  • Sarah Jessica Parker Dolores Fuller
  • Patricia Arquette Kathy O'Hara
  • Jeffrey Jones Criswell
  • G.D. Spradlin Reverend Lemon

Jak oglądać Ed Wood na IPTV Activation

Oglądanie Ed Wood na IPTV Activation zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Ed Wood w 4K w IPTV Activation — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Ed Wood już dziś

Nie czekaj na datę premiery — IPTV Activation ma już Ed Wood, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.