Pope Pius XII

Oglądaj Pope Pius XII online

★ 4.7 2010 213 min HistorycznyDramat

Pope Pius XII (2010) — Historyczny, Dramat. Oglądaj Pope Pius XII online na IPTV Activation w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

O czym jest Pope Pius XII?

Rome, 1943. The city is occupied by the Nazis. The lives of thousands of Jews are in danger, and in Vatican City, a neutral state within the borders of Rome, Pope Pius XII is struggling to save the city from hunger and destruction.

Gatunki
Historyczny, Dramat
Premiera
2010-10-31
Reżyseria
Christian Duguay
Ocena
★ 4.7 / 10

Główna obsada

  • James Cromwell Pope Pius XII
  • Alessandra Mastronardi Miriam
  • Elena Arvigo Ester Levi
  • Ken Duken Hauptmann von Goedel
  • Mathias Herrmann General Karl Wolff
  • Christine Neubauer Schwester Pascalina

Jak oglądać Pope Pius XII na IPTV Activation

Oglądanie Pope Pius XII na IPTV Activation zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Pope Pius XII w 4K w IPTV Activation — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Pope Pius XII już dziś

Nie czekaj na datę premiery — IPTV Activation ma już Pope Pius XII, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.