Şevkat Yerimdar

Oglądaj Şevkat Yerimdar online

★ 5.0 2013 100 min KomediaRomans

Şevkat Yerimdar (2013) — Komedia, Romans. Oglądaj Şevkat Yerimdar online na IPTV Activation w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

O czym jest Şevkat Yerimdar?

Şevkat Yerimdar is a good-hearted but hot-headed egg shop owner in Istanbul’s historic Balat district whose life is turned upside down when a wealthy heiress named Pelin crashes her car into his store - an incident that, captured and shared online, thrusts him into unexpected fame and a whirlwind of comic and romantic misadventures.

Gatunki
Komedia, Romans
Premiera
2013-10-25
Reżyseria
Bülent İşbilen
Ocena
★ 5.0 / 10

Główna obsada

  • Özgürcan Çevik Şevkat Yerimdar
  • Başak Parlak Pelin
  • Cezmi Baskın Memduh
  • Tarık Papuççuoğlu Kutay'ın Babası
  • Serkan Kuru Kutay
  • Özgür Emre Yıldırım Mahmut

Jak oglądać Şevkat Yerimdar na IPTV Activation

Oglądanie Şevkat Yerimdar na IPTV Activation zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Şevkat Yerimdar w 4K w IPTV Activation — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Şevkat Yerimdar już dziś

Nie czekaj na datę premiery — IPTV Activation ma już Şevkat Yerimdar, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.