Kriminalassistent Bloch

Vezi Kriminalassistent Bloch online

★ 6.4 1943 Comedie

Kriminalassistent Bloch (1943) — Comedie. Vezi Kriminalassistent Bloch online pe IPTV Activation în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Despre ce este Kriminalassistent Bloch?

In the small town of Fjordnæs, former accountant Carl Frank lives with his family. He is a sick and broken man who has just finished a prison sentence for fraud. His financial affairs are in an extremely sad state, and he has no chance of getting a job. Frank decides to commit suicide and leaves the house with his revolver. Detective Bloch is called in from Copenhagen when Frank's revolver is found with a young horticultural worker.

Genuri
Comedie
Lansare
1943-10-22
Regizor
Poul Bang
Evaluare
★ 6.4 / 10

Distribuția principală

  • Axel Frische Kriminalassistent Bloch
  • Elith Pio Kriminalassistent Steffensen
  • Ellen Margrethe Stein Jenny Frank
  • Sigurd Langberg Redaktør Philipsen
  • Asbjørn Andersen Frugtplantageejer Steen
  • Betty Vølund Sonja Frank

Cum să vezi Kriminalassistent Bloch pe IPTV Activation

Vizionarea Kriminalassistent Bloch pe IPTV Activation durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Kriminalassistent Bloch în 4K pe IPTV Activation — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Kriminalassistent Bloch astăzi

Nu aștepta data lansării — IPTV Activation are deja Kriminalassistent Bloch, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.