Mr. Magoo

Vezi Mr. Magoo online

★ 4.5 1997 87 min ComedieFamilie

Mr. Magoo (1997) — Comedie, Familie. Vezi Mr. Magoo online pe IPTV Activation în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este Mr. Magoo?

Mr. Magoo, a man with terrible eyesight, gets caught up in a museum robbery.

Genuri
Comedie, Familie
Lansare
1997-12-25
Regizor
Stanley Tong Gwai-Lai
Evaluare
★ 4.5 / 10

Distribuția principală

  • Leslie Nielsen Mr. Quincy Magoo
  • Kelly Lynch Luanne LeSeur / Prunella Pegula
  • Matt Keeslar Waldo Magoo
  • Nick Chinlund Bob Morgan
  • Stephen Tobolowsky Agent FBI Chuck Stupak
  • Ernie Hudson Agent CIA Gus Anders

Cum să vezi Mr. Magoo pe IPTV Activation

Vizionarea Mr. Magoo pe IPTV Activation durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Mr. Magoo în 4K pe IPTV Activation — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Mr. Magoo astăzi

Nu aștepta data lansării — IPTV Activation are deja Mr. Magoo, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.