Santos Dumont

Vezi Santos Dumont online

★ 7.3 2019 1 Sezoane Dramă

Santos Dumont (2019) — Dramă. Vezi Santos Dumont online pe IPTV Activation în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Despre ce este Santos Dumont?

The story of the man who embodied the great transformations of the turn of the century, acclaimed almost worldwide as the first man to fly a plane - the 14 Bis. Set in France and Brazil in the late 19th and early 20th centuries, the production follows the aviator's trajectory, from his childhood at his family's coffee plantations in the interior of Minas Gerais, to the sophisticated Paris lounges and air clubs.

Ultimul episod

S1 · Episod 6 — Icarus · 2019-12-15

Santos Dumont is racked with guilt for his role in developing airships and the horror they created during World War I. He spends his old age in Petropolis, where he finds love and begins working on one last invention. Series finale.

Genuri
Dramă
Prima difuzare
2019-11-10
Evaluare
★ 7.3 / 10

Distribuția principală

  • João Pedro Zappa Santos Dumont
  • Bruna Scavuzzi Aída de Acosta
  • Joana de Verona Almerinda
  • Miguel Pinheiro Nuno

Cum să vezi Santos Dumont pe IPTV Activation

Vizionarea Santos Dumont pe IPTV Activation durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Santos Dumont în 4K pe IPTV Activation — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Santos Dumont astăzi

Nu aștepta data lansării — IPTV Activation are deja Santos Dumont, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.