The Chávez

Vezi The Chávez online

★ 8.0 2024 1 Sezoane Reality

The Chávez (2024) — Reality. Vezi The Chávez online pe IPTV Activation în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este The Chávez?

The Chávez family disclose their private lives as a dysfunctional but united family.

Ultimul episod

S1 · Episod 6 — Next Round · 2024-09-11

Julio knows he's made a mistake. Cristian and Myriam's wishes come true. The family isn't complete.

Genuri
Reality
Prima difuzare
2024-09-11
Evaluare
★ 8.0 / 10

Distribuția principală

  • Julio César Chávez Self

Cum să vezi The Chávez pe IPTV Activation

Vizionarea The Chávez pe IPTV Activation durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi The Chávez în 4K pe IPTV Activation — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi The Chávez astăzi

Nu aștepta data lansării — IPTV Activation are deja The Chávez, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.