The Hermit

Vezi The Hermit online

★ 5.1 2025 86 min HorrorThriller

The Hermit (2025) — Horror, Thriller. Vezi The Hermit online pe IPTV Activation în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este The Hermit?

Dragged on a vacation to the woods, teenagers Lisa and Eric fight for their lives against an unstoppable cannibal pig farmer.

Genuri
Horror, Thriller
Lansare
2025-02-13
Regizor
Salvatore Sclafani
Evaluare
★ 5.1 / 10

Distribuția principală

  • Anthony Turpel Eric
  • Malina Weissman Lisa
  • Lou Ferrigno The Hermit
  • James Quattrochi Tony
  • Christopher Collins Ranger Cadet Scott
  • Marilyn Busch Helen

Cum să vezi The Hermit pe IPTV Activation

Vizionarea The Hermit pe IPTV Activation durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi The Hermit în 4K pe IPTV Activation — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi The Hermit astăzi

Nu aștepta data lansării — IPTV Activation are deja The Hermit, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.