The Lorax

Vezi The Lorax online

★ 7.2 1972 25 min AnimaţieFamilieFilm TV

The Lorax (1972) — Animaţie, Familie, Film TV. Vezi The Lorax online pe IPTV Activation în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este The Lorax?

The Once-ler, a ruined industrialist, tells the tale of his rise to wealth and subsequent fall, as he disregarded the warnings of a wise old forest creature called the Lorax about the environmental destruction caused by his greed.

Genuri
Animaţie, Familie, Film TV
Lansare
1972-02-14
Regizor
Hawley Pratt
Evaluare
★ 7.2 / 10

Distribuția principală

  • Eddie Albert Narrator
  • Bob Holt The Lorax / The Once-ler (voice)
  • Athena Lorde Miss O'Schmunsler (voice)
  • Harlen Carraher Boy (voice)
  • Scatman Crothers Singer
  • Vivian Vance Singer

Cum să vezi The Lorax pe IPTV Activation

Vizionarea The Lorax pe IPTV Activation durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi The Lorax în 4K pe IPTV Activation — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi The Lorax astăzi

Nu aștepta data lansării — IPTV Activation are deja The Lorax, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.