Carsten Bang: Alter Ego

Sledovať Carsten Bang: Alter Ego online

★ 8.0 2017 Komédia

Carsten Bang: Alter Ego (2017) — Komédia. Sledujte Carsten Bang: Alter Ego online na IPTV Activation v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

O čom je Carsten Bang: Alter Ego?

“Sometimes I am enthusiastic – other times I am resigned. Sometimes practical and logical – other times reckless. Sometimes I am full of confidence – other times just drunk.” Look forward to another philosophical, eye-opening, and highly entertaining show from Carsten Bang, who this time comes face to face with several faces of himself.

Žánre
Komédia
Premiéra
2017-09-14
Réžia
Carsten Bang
Hodnotenie
★ 8.0 / 10

Hlavné obsadenie

  • Carsten Bang Sig selv

Ako sledovať Carsten Bang: Alter Ego na IPTV Activation

Sledovanie Carsten Bang: Alter Ego na IPTV Activation trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Carsten Bang: Alter Ego vo 4K na IPTV Activation — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Carsten Bang: Alter Ego ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — IPTV Activation už má Carsten Bang: Alter Ego a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.