Martha Liebermann

Sledovať Martha Liebermann online

★ 6.5 2022 89 min DrámaHistorickýTV Film

Martha Liebermann (2022) — Dráma, Historický, TV Film. Sledujte Martha Liebermann online na IPTV Activation v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

O čom je Martha Liebermann?

Berlin, 1943, during World War II. Martha Liebermann, an elderly upper-class Jewish woman, faces the decision of her life: should the widow of the world-famous and revered painter Max Liebermann continue to try to obtain an exit permit from the Nazis or, with the help of a resistance group, should she flee to Switzerland?

Žánre
Dráma, Historický, TV Film
Premiéra
2022-06-01
Réžia
Stefan Bühling
Hodnotenie
★ 6.5 / 10

Hlavné obsadenie

  • Thekla Carola Wied Martha Liebermann
  • Lana Cooper Luise Wagner
  • Arnd Klawitter Baron Edgar von Uexküll
  • Franz Hartwig Rudolf Teubner
  • Wanja Mues Carl Solbach
  • Daniel Noël Fleischmann Martin Bach

Ako sledovať Martha Liebermann na IPTV Activation

Sledovanie Martha Liebermann na IPTV Activation trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Martha Liebermann vo 4K na IPTV Activation — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Martha Liebermann ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — IPTV Activation už má Martha Liebermann a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.