Big Lebowski

Sledovať Big Lebowski online

★ 7.8 1998 117 min KomédiaKriminálny

Big Lebowski (1998) — Komédia, Kriminálny. Sledujte Big Lebowski online na IPTV Activation v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je Big Lebowski?

Nezamestnaný povaľač a ochlasta Jeff Lebowski (Jeff Bridges), ktorý si hovorí Dude, trávi všetok čas pri bowlingu. K svojmu prekvapeniu je raz napadnutý dvojicou gangstrov a zisťuje, že do problémov ho dostal jeho multimilionársky menovec, ktorý dlhuje veľa peňazí istému pornoproducentovi. Dude sa dostáva do zložitého súkolia udalostí, ktoré síce nedávajú príliš zmysel, ale sú mimoriadne zábavné. Hrdinami filmu sú svojrázne figúrky z losangeleského podsvetia. Vedľa titulného leňocha s ovisnutým bruchom a nesmiernou chuťou na alkohol sú to i horkokrvný vietnamský veterán Walter (John Goodman), ochrnutý milionár (David Huddleston) a jeho nymfomanská manželka (Tara Reid), výstredná umelkyňa Maude (Julianne Mooreová) či diabolský bowlingový preborník Jesus (John Turturro). Suverénna réžia a tvorivý nadhľad prispievajú k príjemnému diváckemu zážitku.

Žánre
Komédia, Kriminálny
Premiéra
1998-03-06
Réžia
Joel Coen
Hodnotenie
★ 7.8 / 10

Hlavné obsadenie

  • Jeff Bridges The Dude
  • John Goodman Walter Sobchak
  • Julianne Moore Maude Lebowski
  • Steve Buscemi Donny
  • David Huddleston The Big Lebowski
  • Philip Seymour Hoffman Brandt

Ako sledovať Big Lebowski na IPTV Activation

Sledovanie Big Lebowski na IPTV Activation trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Big Lebowski vo 4K na IPTV Activation — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Big Lebowski ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — IPTV Activation už má Big Lebowski a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.