Veronica Guerin

Sledovať Veronica Guerin online

★ 6.7 2003 98 min DrámaKriminálnyThriller

Veronica Guerin (2003) — Dráma, Kriminálny, Thriller. Sledujte Veronica Guerin online na IPTV Activation v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je Veronica Guerin?

In this true story, Veronica Guerin is an investigative reporter for an Irish newspaper. As the drug trade begins to bleed into the mainstream, Guerin decides to take on and expose those responsible. Beginning at the bottom with addicts, Guerin then gets in touch with John Traynor, a paranoid informant. Not without some prodding, Traynor leads her to John Gilligan, the ruthless head of the operation, who does not take kindly to Guerin's nosing.

Žánre
Dráma, Kriminálny, Thriller
Premiéra
2003-07-11
Réžia
Joel Schumacher
Hodnotenie
★ 6.7 / 10

Hlavné obsadenie

  • Cate Blanchett Veronica Guerin
  • Gerard McSorley John Gilligan
  • Ciarán Hinds John Traynor
  • Brenda Fricker Bernie Guerin
  • Don Wycherley Chris Mulligan
  • Barry Barnes Graham Turley

Ako sledovať Veronica Guerin na IPTV Activation

Sledovanie Veronica Guerin na IPTV Activation trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Veronica Guerin vo 4K na IPTV Activation — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Veronica Guerin ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — IPTV Activation už má Veronica Guerin a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.