Bad Boy

Гледајте Bad Boy онлајн

★ 5.3 2018 2 Сезоне КомедијаМистерија

Bad Boy (2018) — Комедија, Мистерија. Гледајте Bad Boy онлајн на IPTV Activation у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

О чему је Bad Boy?

Scott, a mild-mannered gay writer in Los Angeles, gets wrapped up into a world of bad boys and their crime-filled past after being adopted as their “Daddy Scott”, whether he likes it or not.

Најновија епизода

С2 · Епизода 12 — Bad Boy in Paris · 2026-03-28

Scott and Kelly are lured to Paris by a mystery person wanting the Jomas family drug business. Meanwhile, Jim tries to get everyone out of Scott's house as Calista inches closer to solving two murders.

Жанрови
Комедија, Мистерија
Прво емитовање
2018-03-11
Оцена
★ 5.3 / 10

Главне улоге

  • Artie O'Daly Daddy Scott
  • Drew Canan Jim Jomas
  • Alex Dyon James
  • Blase Maffia III The Third One/Nicholas
  • Nevin Hamilton Calvin
  • Brent Bailey Hooded Figure/Ted

Како гледати Bad Boy на IPTV Activation

Гледање Bad Boy на IPTV Activation траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Bad Boy у 4K на IPTV Activation — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Bad Boy данас

Не чекајте датум премијере — IPTV Activation већ има Bad Boy, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.