Brian Banks

Гледајте Brian Banks онлајн

★ 7.2 2019 99 мин Драма

Brian Banks (2019) — Драма. Гледајте Brian Banks онлајн на IPTV Activation у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је Brian Banks?

An All-American football player's dreams to play in the NFL are halted when he is falsely accused of rape and sent to prison.

Жанрови
Драма
Премијера
2019-08-09
Режија
Tom Shadyac
Оцена
★ 7.2 / 10

Главне улоге

  • Aldis Hodge Brian Banks
  • Greg Kinnear Justin Brooks
  • Tiffany Dupont Alissa Bjerkhoel
  • Sherri Shepherd Leomia
  • Melanie Liburd Karina
  • Dorian Missick Mick Randolph

Како гледати Brian Banks на IPTV Activation

Гледање Brian Banks на IPTV Activation траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Brian Banks у 4K на IPTV Activation — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Brian Banks данас

Не чекајте датум премијере — IPTV Activation већ има Brian Banks, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.