Colonel Chabert

Гледајте Colonel Chabert онлајн

★ 6.6 1994 110 мин Драма

Colonel Chabert (1994) — Драма. Гледајте Colonel Chabert онлајн на IPTV Activation у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је Colonel Chabert?

When Colonel Chabert returns from the war, he discovers that he has lost everything.

Жанрови
Драма
Премијера
1994-09-21
Режија
Yves Angelo
Оцена
★ 6.6 / 10

Главне улоге

  • Gérard Depardieu Chabert
  • Fanny Ardant Gräfin Ferraud
  • Fabrice Luchini Derville
  • André Dussollier Graf Ferraud
  • Éric Elmosnino Desroches
  • Claude Rich Chamblin

Како гледати Colonel Chabert на IPTV Activation

Гледање Colonel Chabert на IPTV Activation траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Colonel Chabert у 4K на IPTV Activation — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Colonel Chabert данас

Не чекајте датум премијере — IPTV Activation већ има Colonel Chabert, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.