Evil Roy Slade

Гледајте Evil Roy Slade онлајн

★ 6.5 1972 97 мин ТВ филмВестернКомедија

Evil Roy Slade (1972) — ТВ филм, Вестерн, Комедија. Гледајте Evil Roy Slade онлајн на IPTV Activation у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

О чему је Evil Roy Slade?

Orphaned and left in the desert as an infant, Evil Roy Slade grew up alone—save for his teddy bear—and mean. As an adult, he is notorious for being the "meanest villain in the West"—so he's thrown for quite a loop when he falls for sweet schoolteacher Betsy Potter. There's also Nelson L. Stool, a railroad tycoon, who, along with his dimwitted nephew Clifford (Henry Gibson), is trying to get revenge on Evil Roy Slade for robbing him.

Жанрови
ТВ филм, Вестерн, Комедија
Премијера
1972-02-18
Режија
Jerry Paris
Оцена
★ 6.5 / 10

Главне улоге

  • John Astin Evil Roy Slade
  • Mickey Rooney Nelson L. Stool
  • Dick Shawn Marshal Bing Bell
  • Henry Gibson Clifford
  • Dom DeLuise Logan Delp
  • Edie Adams Flossie

Како гледати Evil Roy Slade на IPTV Activation

Гледање Evil Roy Slade на IPTV Activation траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Evil Roy Slade у 4K на IPTV Activation — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Evil Roy Slade данас

Не чекајте датум премијере — IPTV Activation већ има Evil Roy Slade, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.