Robot Ninja

Гледајте Robot Ninja онлајн

★ 4.8 1989 82 мин Научна фантастикаАкциониХорор

Robot Ninja (1989) — Научна фантастика, Акциони, Хорор. Гледајте Robot Ninja онлајн на IPTV Activation у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је Robot Ninja?

A scientist helps a comic-book artist to become the superhero he has created in order to battle a vicious gang of rapists.

Жанрови
Научна фантастика, Акциони, Хорор
Премијера
1989-12-04
Режија
J.R. Bookwalter
Оцена
★ 4.8 / 10

Главне улоге

  • Michael Todd Leonard Miller (Robot Ninja)
  • Bogdan Pecic Dr. Hubert Goodknight
  • Maria Markovic Gody Sanchez
  • Floyd Ewing Jr. Officer Hickox
  • Bill Morrison Buddy Revelle
  • James L. Edwards Sculley

Како гледати Robot Ninja на IPTV Activation

Гледање Robot Ninja на IPTV Activation траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Robot Ninja у 4K на IPTV Activation — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Robot Ninja данас

Не чекајте датум премијере — IPTV Activation већ има Robot Ninja, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.