Taras Bulba

Гледајте Taras Bulba онлајн

★ 6.3 1962 119 мин АвантуристичкиЉубавниИсторијски

Taras Bulba (1962) — Авантуристички, Љубавни, Историјски. Гледајте Taras Bulba онлајн на IPTV Activation у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је Taras Bulba?

Ukraine, 16th century. While the Poles dominate the Cossack steppes, Andrei, son of Taras Bulba, a Cossack leader, must choose between his love for his family and his folk and his passion for a Polish woman.

Жанрови
Авантуристички, Љубавни, Историјски
Премијера
1962-11-21
Режија
J. Lee Thompson
Оцена
★ 6.3 / 10

Главне улоге

  • Tony Curtis Andrei Bulba
  • Yul Brynner Taras Bulba
  • Christine Kaufmann Natalia Dubrov
  • Sam Wanamaker Filipenko
  • Brad Dexter Shilo
  • Guy Rolfe Prince Grigory

Како гледати Taras Bulba на IPTV Activation

Гледање Taras Bulba на IPTV Activation траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Taras Bulba у 4K на IPTV Activation — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Taras Bulba данас

Не чекајте датум премијере — IPTV Activation већ има Taras Bulba, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.