Evel Knievel

Evel Knievel izle

★ 5.3 2004 91 dk DramTV film

Evel Knievel (2004) — Dram, TV film. Evel Knievel, IPTV Activation üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Evel Knievel konusu nedir?

Legendary daredevil Robbie "Evel" Knievel (George Eads) is profiled in this action-packed biopic helmed by John Badham. Long before extreme sports became ubiquitous, the hard-living exhibitionist vaulted his motorcycle over steep canyons, crates of venomous snakes and snarling cougars. But as Knievel amassed wealth and world records (along with 35 broken bones), his taste for liquor and ladies equaled his appetite for adventure.

Türler
Dram, TV film
Vizyon
2004-07-30
Yönetmen
John Badham
Puan
★ 5.3 / 10

Başroldekiler

  • George Eads Evel Knievel
  • Lance Henriksen 'Awful' Knoffel
  • Jaime Pressly Linda Bork
  • Fred Thompson Jay Sarno
  • Beau Bridges John Bork
  • Matt Gordon

IPTV Activation üzerinde Evel Knievel nasıl izlenir

IPTV Activation üzerinde Evel Knievel izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Evel Knievel içeriğini IPTV Activation ile 4K izleyin — premium IPTV servisi inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Evel Knievel izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — IPTV Activation zaten Evel Knievel içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.