Bell Bottom

Дивитися Bell Bottom онлайн

★ 6.1 2021 123 хв БойовикТрилер

Bell Bottom (2021) — Бойовик, Трилер. Дивіться Bell Bottom онлайн на IPTV Activation у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Дивитися трейлер

Про що Bell Bottom?

By the early ‘80s, India had already witnessed multiple airplane hijacks. In 1984, the country was made to face another such challenge. BellBottom, a RAW Agent, sees through the plan and thus begins India's first overseas covert operation. An operation, lead by a forgotten hero, that went on to create one of the most defining moments for India.

Жанри
Бойовик, Трилер
Прем'єра
2021-08-19
Режисер
Ranjit Tiwari
Рейтинг
★ 6.1 / 10

Головні ролі

  • Akshay Kumar Anshul Malhotra / Bell Bottom
  • Huma Qureshi Adeela Rehman
  • Adil Hussain Santook
  • Lara Dutta Indira Gandhi
  • Vaani Kapoor Radhika Malhotra
  • Denzil Smith R. N. Kao

Як дивитися Bell Bottom на IPTV Activation

Переглянути Bell Bottom на IPTV Activation можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Bell Bottom у 4K на IPTV Activation — дізнайтеся про преміум IPTV сервіс або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Bell Bottom сьогодні

Не чекайте на дату виходу — IPTV Activation вже має Bell Bottom, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.